E-parts - інтернет магазин запчастин та аксессуарів

Інтернет-магазин автозапчастин  E-parts – це українська торгова компанія, що активно розвивається та спеціалізується на e-commerce сегменті українського ринку по продажу автомобільних запчастин, скла до автомобілів, аксесуарів, та деталей тюнінга.

історію створення цього проекту,  разом з його змінам та трансформаціями ми будемо поступово публікувати в блозі. Проте короткий ексурс все ж зробимо.


Своє існування компанія почала ще в 2012 році з надання послуг по заміні автомобільного скла. Оскільки на той час у нас вже був досвід у цьому напрямку, то незабаром ми вже почали отримувати перші позитивні результати.

З часом заміна та установка скла набула формату продаж та установка. Далі були спроби офлайн-продажу, закупки, формування складу, неліквіди, мертві залишки та все без чого неможливо дати початок будь-якій справі.

У 2014 році був створений перший сервіс онлайн-продажу автоаксесуарів, котрий за два роки став повноцінним веб-сервісом для пошуку та замовлення деталей тюнінга. Наприкінці 2016 року каталог сайту нараховував більше 20 тисяч товарних позицій.


2016 та 2017 роки були насправді дуже тяжкими. За цей час ми перебудовували стратегію, змінювали бізнес-модель в цілому, тестували різні товарні ніші, розширювали і знову вкорочували штат, змінювали постачальників та партнерів.. 

На протязі 2018 та 2019 років нам вдалося знайти найліпший вектор в розвитку та зайняти тверді позиції на автомобільному ринку по продажу деталей тюнінга, автомобільного скла та аксесуарів. Окрім того в наш каталог було додано сегмент автозапчастин одного з найбільших трейдерів цього ринку.

2020 рік став випробування не тільки для нас, він змінив світогляд майже кожного. Кожен з нас почав дивитися на речі по іншому, змінився підхід до покупок, значно зросла увага до вибору продукту та до тих хто цей продукт пропоную. І саме тут ми намагаємося йти, як то кажуть "в ногу з часом", та як з перших днів нашого існування пропонуємо вам кращі товари за кращими цінами.

Замовити дзвінок Надіслати листа Telegram Viber WhatsApp