Способы доставки замовлення

1. Самовивіз з пункту видачі. Безкоштовно

Якщо Ви бажаєте отримати своє замовлення самовивозом - ми будемо раді вітати Вас у пункті видачі замовлень за адресою: м Суми, вул. Марка Вовчка, 1. Не забудьте ознайомитися з графіком роботи пункту видачі. Обов'язково та заздалегідь погодьте свій візіт з менеджером. Це необхідно для своєчасного переміщення товару зі складу до пункту видачі. Спланований завчасно візит дозволить заощадити Ваш час і час співробітників компанії. В іншому випадку Вам доведеться чекати в пункті видачі доки Ваше замовлення буде укомплектовано та переміщено з внутрішнього складу до пункту видачі.


2. Доставка кур'єрською службою «Нова Пошта»

Доставка замовлень по Україні здійснюється за допомогою кур'єрської служби доставки «Нова Пошта». Серед всіх існуючих кур'єрських служб доставки в Україні на 2021 рік, Нова Пошта має найбільшу мережу представництв. Скориставшись її послугами, Ви зможете швидко отримати своє замовлення навіть самих віддалених куточках нашої країни. Термін доставки зазвичай складає від 1 до 3 днів. Розрахувати приблизний термін і вартість доставки Ви можете, скориставшись офіційним сайтом компанії.

Зверніть увагу!

Громіздкі і крихкі вантажі підлягають додатковому пакуванню (обрешетуванню). Це тягне за собою збільшення терміну і вартості доставки. Наприклад: якщо Ваше замовлення буде підлягати додатковому упаковуванню - термін доставки буде збільшено щонайменше на 1 день.


3. Доставка іншими службами (Делівері, Сат, Нічний Експрес, та інші)

Якщо Ви маєте бажання отримати своє замовлення іншою службою доставки - ми з задоволенням будемо намагатися Вам допомогти. Для оформлення доставки іншою службою - вкажіть будь ласка це в коментарі при оформленні замовлення або повідомте менеджеру по телефону. Термін доставки іншими службами, зазвичай, потребує більше часу та може складати від 3 до 7 днів.

Якщо Ви бажаєте отримати замовлення іншим способом - будь ласка повідомте нам про це і ми обов'язково знайдемо спосіб доставити Вам замовлення якомога швидше зручним для вас способом.

Замовити дзвінок Надіслати листа Telegram Viber WhatsApp