Способи оплати замовлення


1. Готівкою

Якщо Ви знаходитесь у місті Суми, та маєте бажання отримати замовлення особисто, то у такому разі розрахунок можливий готівкою чи платіжною карткою при отриманні замовлення у пункті видачі.


2. Картою Visa/Mastercard

Оплата банківською карткою можлива як по терміналу, при отриманні замовлення у пункті видачі, так і за допомогою on-line сервісів задіяних на сайті.


3. On-line оплата

На сайті доступно декілька on-line сервісів оплати, серед яких: Privat24, LiqPay та Wayforpay. Щоб скористатися будь-яким із зазначених сервісів - оберіть відповідний сервіс у процесі формування замовлення та виконайте оплату.

Важливо! Обираючи оплату on-line Ви заощаджуєте від 30-50 грн.  у порівнянні з оплатою при отриманні. Тобто Ви не сплачуєте комісію компанії-перевізнику у вигляді відсотків за повернення коштів продавцеві.


4. Оплата при отриманні (наложка)

У разі сплати за замовлення при отриманні (наложкою) сума до сплати буде складатися з: вартості товару, вартості перевезення (доставки) та вартості послуг з повернення коштів відправнику (продавцеві). Вартість таких послуг встановлює компанія-перевізник.

Важливо! У разі розрахунку за замовлення при отриманні, вантаж вартістю що не перевищує  5000 грн моє змогу отримати не тільки власне замовник, а навіть будь-яка людина, що надасть номер ТТН вантажу та сплатить вартість послуг з перевезення.


5. Безготівковий розрахунок

Якщо ви бажаєте сплатити замовлення безготівковим розрахунком - будь ласка, повідомте нам про це за допомогою форми зворотного зв’язку, електронною поштою, чи просто зателефонуйте нам.  Менеджер подготує всі необхідні документи та надішле вам рахунок для оплати замовлення.

Замовити дзвінок Надіслати листа Telegram Viber WhatsApp